Dea Mishel “përplaset” me Luizin/ Je i frikshëm, bëj terapi me psikologun

(Skenderbeu.info)-Dea Mishel “përplaset” me Luizin/ Je i frikshëm, bëj terapi me psikologun

Blogerja Dea Mishel Hoxha dhe këngëtari Luiz Ejlli kanë debatuar ditën e sotme, teklsa kanë kujtuar përplasjet që ata kanë pasur brenda shtëpisë së ”Big Brother VIP”.

Dea Mishel kujtoi kur Luizi i tha se do të të shkarravis në mur, ndërsa këngëtari i përmendi deklaratën e bujshme kur blogerja tallej me fëmijët jetimë.

Dea Mishel tha se Luizi është i frikshëm kur bëhet me nerva dhe i kërkoi atij të bëjë konsulta dhe terapi me psikologun.

Pjesë nga debati:

Dea Mishel: Po flisja për situatat këtu.

Luizi: Dhe unë po flisja për situatat tuaja.

Dea Mishel: Jo, në realitet e ke bërë.

Luizi: Jo, këtu është garë.

Dea Mishel: Jo, nuk është garë. Kur më the mua do të të shkarravis në mur, nuk e kishe garë, as lojë.

Luizi: Garë ishim.

Dea Mishel: Edhe e luajte shumë bukur ëëë?

Luizi: Nuk e di, do shohim fundin!

Dea Mishel: Po ty të ishin errur sytë morë, të ishte tharë buza.

Luizi: Do shohim fundin!

Dea Mishel: Ti je i frikshëm more… Ti je i frikshëm…

Luizi: Unë i frikshëm?

Dea Mishel: Dhe ti duhet të kuptosh që ti nervat e tua duhet të mësosh t’i menaxhosh dhe mundësisht të bësh edhe terapi, se kur the nuk nuk kam bërë asnjë takim me psikologun, u habita. Ti duhet të bësh takim, duhet t’i menaxhosh këto nerva dhe duhet të kuptosh se bëhesh i dhunshëm kur bëhesh me nerva.

Luizi: Ti duhet të menaxhosh talljet me e edi vetë ti me çfarë.

Dea Mishel: Dhe nuk justifikohet, nuk justifikohet kjo gjëja vetëm me u bëra me nerva

Luizi: Ti do i menaxhosh?

Dea Mishel: Unë kërkova falje dhe e pranova që kam bërë gabim

Luizi: Pse unë nuk kërkova?

Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
4.6kmh
20 %
Sun
24 °
Mon
25 °
Tue
24 °
Wed
25 °
Thu
26 °

Lajmet e fundit

Ministri serb kërcënon Kosovën: Të gjitha opsionet në tryezë, do mbrojmë vendin!

0
(Skenderbeu.info)-Ministri serb kërcënon Kosovën: Të gjitha opsionet në tryezë, do mbrojmë vendin! Pas njoftimeve se...

Katër ushqime për një zemër të shëndetshme

0
(Skenderbeu.info)-Katër ushqime për një zemër të shëndetshme Të ushqyerit është pjesa që luan rolin më...

Numri i të huajve që punojnë në Shqipëri është dyfishuar në 6 vitet e...

0
(Skenderbeu.info)-Numri i të huajve që punojnë në Shqipëri është dyfishuar në 6 vitet e...
Sekretari i NATO-s: Prishtina të mos bëjë hapa te njëanshëm e destabilizues Stoltenberg,ka zhvilluar një bisedë telefonike me Josep Borrell.

Sekretari i NATO-s: Prishtina të mos bëjë hapa te njëanshëm e destabilizues

0
(Skenderbeu.info)-Sekretari i NATO-s: Prishtina të mos bëjë hapa te njëanshëm e destabilizues Sekretari i Përgjithshëm...
Lavrov për avionët F-16: Perëndimi po luan me zjarr, pasi janë pajtuar që t’i japin Ukrainës avionë luftarakë të prodhimit amerikan, F-16.

Lavrov për avionët F-16: Perëndimi po luan me zjarr

0
(Skenderbeu.info)-Lavrov për avionët F-16: Perëndimi po luan me zjarr Kryediplomati rus paralajmëroi shtetet perëndimore se...

Kurti: Marrëveshja me Serbinë duhet të zbatohet pa kushte

0
(Skenderbeu.info)-Kurti: Marrëveshja me Serbinë duhet të zbatohet pa kushte Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha...

Lajme të tjera
NGJASHME

“Mishi kokërr”/ Luiz Ejlli paralajmëron bashkëpunimin e ri?

(Skenderbeu.info)-"Mishi kokërr"/ Luiz Ejlli paralajmëron bashkëpunimin e ri? Ish-banori i...

Soni Malaj “hap zemrën” për lidhjen me Flori Mumajesin/ S’ishte për famë

(Skenderbeu.info)-Soni Malaj "hap zemrën" për lidhjen me Flori Mumajesin/...

Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South Outdoor Festival”

(Skenderbeu.info)-Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South...

Bota e artit në zi/ Ndërron jetë Mbretëresha e Rock ‘n’ Roll-it, Tina Turner

(Skenderbeu.info)-Bota e artit në zi/ Ndërron jetë Mbretëresha e...

Rënia dhe rritja e ndjekësve në “Instagram”/ Olta Gixhari: Nuk i kam blerë

(Skenderbeu.info)-Rënia dhe rritja e ndjekësve në "Instagram"/ Olta Gixhari:...

Jessie J bëhet nënë për herë të parë

(Skenderbeu.info)-Jessie J bëhet nënë për herë të parë Jessie J...

Të gjithë në pritje/ Ja kur nis sezoni i dytë i Squid Game

(Skenderbeu.info)-Të gjithë në pritje/ Ja kur nis sezoni i...

Dua Lipa debuton me të dashurin e ri Romain Gavras në Festivalin e Filmit në Kanë

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa debuton me të dashurin e ri Romain...
Raporto