(Skenderbeu.info)-Dardha e Korçës e mbuluar nga dëbora këtë mëngjes

Këto janë pamjet nga Dardha e Korçës, e cila është mbuluar plotësisht nga dëbora. Në të gjithë qarkun e Korçë gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe dëbore.
Në rrugën e Dardhës, nga kilometri 4 deri tek kilometri 13 ,reshje dëbore me trashësi 10 cm deri 25 cm.
Në rrugën Korçë-Voskopojë, nga kilometri 7 deri te kilometri 18, trashësia është nga 5 deri në 15 cm.
Në rrugën Korçë – Qafa e Qarrit – Ersekë, kilometri 12 deri tek kilometric 30, trashësia varion nga 5 cm – 15 cm.
U punua dhe po punohet me 7 mjete borëpastruese për pastrim dhe kriposje.
Në rrugën e Dardhës, nga kilometri 8 deri tek kilometri 13, kalimi i mjeteve me zinxhirë ose goma dimërore nevojitet në orët e paradites.
Në akset e tjera qarkullimi i mjeteve bëhet pa probleme, por rekomandohet përdorimi i gomave dimërore. Aktualisht ka reshje shiu dhe dëbore.ImageDardha e Korçës e mbuluar nga dëbora këtë mëngjes. Në të gjithë qarkun e Korçë gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe dëbore.  Dardha e Korçës e mbuluar nga dëbora këtë mëngjes. Në të gjithë qarkun e Korçë gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe dëbore.  IDardha e Korçës e mbuluar nga dëbora këtë mëngjes. Në të gjithë qarkun e Korçë gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe dëbore.  Image
Tirana
scattered clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
58 %
5.1kmh
40 %
Thu
11 °
Fri
11 °
Sat
10 °
Sun
7 °
Mon
7 °

Lajmet e fundit

droge

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës Kolumbiane sekuestruan më shumë se...
droge ne kakao

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

0
(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos Guardia Civil dhe Agjencia e...
droge ne banane

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga ishte fshehur në rimorkio të...
Një ton hashash

Një ton hashash u kap brenda Marokut

0
(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë së Përgjithshme Marokene të Sigurisë...
Droga

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën Një kontroll rrugor i kryer...
shkaterrimi i laboratorit

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

0
(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy laboratorë të prodhimit të drogës...

Lajme të tjera
NGJASHME

Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës

(Skenderbeu.info)-Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës“Tirana do...

Plas sherri mes policëve në Tiranë,i drejtojnë armët e shërbimit njëri-tjetrit

(Skenderbeu.info)-Plas sherri mes policëve në Tiranë,i drejtojnë armët e...

Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga Kukësi

(Skenderbeu.info)-Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga...

Studimi, ERE: Familjet në shtëpi private konsum tre herë më të lartë energjie se në apartament

(Skenderbeu.info)-Studimi, ERE: Familjet në shtëpi private konsum tre herë...

Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për kartelin Sinaloa

(Skenderbeu.info)-Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për...

Doza kanabisi gati për treg, dy të arrestuar në Bulqizë

(Skenderbeu.info)-Doza kanabisi gati për treg, dy të arrestuar në...

Dhuna në shkolla, mbi 650 mësues i nënshtrohen vlerësimit psiko-social në Tiranë

(Skenderbeu.info)-Dhuna në shkolla, mbi 650 mësues i nënshtrohen vlerësimit...

Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më kapi flama gripale

(Skenderbeu.info)-Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më...
Raporto