(skenderbeu.info) -Cruciani lancon koleksionin e femrave

Kompania Umbriane e kashmirit Cruciani lançoi koleksionin e saj të grave në Milano, kushtuar vjeshtë-dimrit 2023/24, një kapsulë prej 50 artikujsh me një shpirt retro-chic që synon të përfshijë 150 dyqanet më të mira evropiane.

Së bashku me stilisten e re, Milena Motta, Cruciani ka studiuar një propozim stili jetese prej 50 veshjesh.”Cruciani lancon koleksionin e femrave”

Cruciani-lancon-koleksionin-e-femrave
koleksioni cruciani

Në të kaluarën, projekti kushtuar femrave tashmë ka parë disa veshje të kompletojnë garderobën e meshkujve, por është hera e parë që marka ka zgjedhur ta bëjë këtë përmes një oferte të plotë. Trikotazhet mbeten protagoniste në të gjitha format e saj, nga lëkura e deleve tek lëkura apo në versionin “double” me lesh kashmiri.

Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Policia e Kroacise

Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

0
(Skenderbeu.info)-Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...
Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...
samit be bp

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

0
(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë kete të marte ka nisur...
Rama, Vucic

Vuçiç i acaruar, sulmon median

0
(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë. Pasi fillimisht kishte...
vjosa-osmani

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

0
(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka mbërritur...
Rama, Osmani

Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra

0
(Skenderbeu.info)-Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani...

Lajme të tjera
NGJASHME

Dior mban shfaqjen e parë të modës në Piramidat e Gizës në Egjipt

(Skenderbeu.info) Dior mban shfaqjen e parë të modës në...

Helen Mirren dëshmon se me këto dy veshje keni gjithmonë një kombinim

(Skenderbeu.info)-Helen Mirren dëshmon se me këto dy veshje keni...

Moschino prezanton koleksionin e ri Logo

(Skenderbeu.info)-Moschino prezanton koleksionin e ri Logo Moschino lançon koleksionin e...

Willow dallohet për stilin e saj melankolik-elegant

(Skenderbeu.info) Willow dallohet për stilin e saj melankolik-elegant. Familja...

Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t

(Skenderbeu.info) Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t. Çmimi...

Pas fushatës shokuese të Balenciaga, Kim Kardashian dënon kompaninë

(Skenderbeu.info) Pas fushatës shokuese të Balenciaga, Kim Kardashian dënon...

Cara Delevingne supermodelja më e paguar në Britaninë e Madhe

(Skenderbeu.info)-Cara Delevingne supermodelja më e paguar në Britaninë e Madhe Pasuria...

Balenciaga kërkon falje për fushatën e re reklamuese që akuzohet për seksualizimin e fëmijëve

(Skenderbeu.info)-Balenciaga kërkon falje për fushatën e re reklamuese që...
Raporto