(Skenderbeu.info)-Luçiano Boçi propozohet si kandidat për “Primaret”

Luciano Boçi është propozuar për t’u bërë pjesë e “Primareve” të Partisë Demokratike në Elbasan.

Mësohet se emri i tij është propozuar nga baza e PD-së në Elbasan. Që ai të marrë pjesë në garën e kandidatëve të opozitës për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Aktualisht Luçiano Boçi, mban pozicionin e kreut të Grupit parlamentar dhe nënkryetar i PD-së.

Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Leyen

Von der Leyen: BE, paketë ndihme me vlerë 500 mln euro për Ballkanin Perëndimor

0
(Skenderbeu.info)-Von der Leyen: BE, paketë ndihme me vlerë 500 mln euro për Ballkanin Perëndimor  Ursula...
Berisha

Qëllohet kreu i PD-së, Sali Berisha në protestë, nga një person i infiltruar

0
(Skenderbeu.info)-Qëllohet kreu i PD-së, Sali Berisha në protestë, nga një person i infiltruar Një incident...
Protestuesit me sloganet e para.

Protestuesit me sloganet e para

0
(Skenderbeu.info)-Protestuesit me sloganet e para Ka nisur grumbullimi i protestuesve në urën e madhe në...
Destinacione

Putini dëbon 100 mijë refugjatë ukrainas ne Siberi , Arktik dhe Lindjen e Largët

0
(Skenderbeu.info)-Putini dëbon 100 mijë refugjatë ukrainas ne Siberi , Arktik dhe Lindjen e Largët Vladimir...
Guardia di Finanza

“Pastronte” para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari

0
(Skenderbeu.info)-"Pastronte" para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari Për 28 vjet, një burrë i padyshimtë i...
Policia e Kroacise

Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

0
(Skenderbeu.info)-Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

Lajme të tjera
NGJASHME

Julian Deda: Sot është ditë zie për Erion Veliajn

(Skenderbeu.info)-Julian Deda: Sot është ditë zie për Erion Veliajn Një...

Ja qendrat e votimit në të gjithë Shqipërinë/ Primaret në PD

(Skenderbeu.info)-Ja qendrat e votimit në të gjithë Shqipërinë/ Primaret...

Balotazhi i Senatit të Gjeorgjisë afrohet pas një fushate të dështuar

(Skenderbeu.info) Balotazhi i Senatit të Gjeorgjisë afrohet pas një...

Ja kush janë kandidatët e PD-së që garojnë në ‘Primare’! Liste e plotë

(Skenderbeu.info)-Ja kush janë kandidatët e PD-së që garojnë në...

Nisin primaret e PD në Durrës dhe Lushnje

(Skenderbeu.info)-Nisin primaret e PD në Durrës dhe Lushnje Në Durrës...

Presidenti Begaj : Vatikani të njohë Kosovën!

(Skenderbeu.info)-Presidenti Begaj : Vatikani të njohë Kosovën! Në një intervistë...

Opozita nuk tërhiqet nga protesta

(Skenderbeu.info)-Opozita nuk tërhiqet nga protesta Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi,...

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë dënon gjuhën konflikt nxitëse të Presidentit Serb Vuçiç

(Skenderbeu.info)-Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë dënon gjuhën konflikt nxitëse të...
Raporto