Justin Bieber uron Hailey Bieber për ditëlindjen e 26-të

(Skenderbeu.info) Justin Bieber uron Hailey Bieber për ditëlindjen e 26-të. Justin Bieber e quajti gruan e tij Hailey Bieber “njeriu i tij i preferuar” në ditëlindjen e saj të 26-të.

Krijuesi i hitit të ‘Holy’ i uroi të dashures së tij një “gëzuar ditëlindjen” në mediat sociale teksa tregonte se sa “i fiksuar” ishte me modelen.

Superylli 28-vjeçar shkroi në Instagram: “Gëzuar ditëlindjen NJERIUT TIM TË PREFERUAR XOXO TI E BËN JETËN MAGJIKE. I fiksuar pas çdo gjëje rreth teje. TË DUA.

Gjithashtu Justin postoi në Instagram pamje nga festa e ditëlindjes së Hailey ku ishin te ftuar Justine Skye, Kendall Jenner dhe të tjerë.

Kendall me nje foto nga udhetimi i tyre ne japoni tha: “Gëzuar ditëlindjen. Mezi pres të krijoj më shumë kujtimeme ty për vitet që do të vijnë. Të dua shumë vajza e ditëlindjes.”

Kim Kardashian gjithashtu uroi Haileyn me mbishkrimin: “@haileybieber Gëzuar ditëlindjen vajzë e bukur. Ti sjell kaq shumë dritë në këtë jetë”. 

Hailey i falënderoi të gjithë për dashurinë e tyre në ditëlindjen e saj, ndërsa ndau një selfie e veshur me bluzë rozë dhe këmishë nga xhirimet e fundit nga sfera e saj Rhode Skin.

Ajo shkroi: “Faleminderit për urimet dhe dashurinë për ditëlindjen’

Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Berisha

Qëllohet kreu i PD-së, Sali Berisha në protestë, nga një person i infiltruar

0
(Skenderbeu.info)-Qëllohet kreu i PD-së, Sali Berisha në protestë, nga një person i infiltruar Një incident...
Protestuesit me sloganet e para.

Protestuesit me sloganet e para

0
(Skenderbeu.info)-Protestuesit me sloganet e para Ka nisur grumbullimi i protestuesve në urën e madhe në...
Destinacione

Putini dëbon 100 mijë refugjatë ukrainas ne Siberi , Arktik dhe Lindjen e Largët

0
(Skenderbeu.info)-Putini dëbon 100 mijë refugjatë ukrainas ne Siberi , Arktik dhe Lindjen e Largët Vladimir...
Guardia di Finanza

“Pastronte” para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari

0
(Skenderbeu.info)-"Pastronte" para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari Për 28 vjet, një burrë i padyshimtë i...
Policia e Kroacise

Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

0
(Skenderbeu.info)-Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...
Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...

Lajme të tjera
NGJASHME

Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s “shkatërroi” karrierën e saj

(Skenderbeu.info) Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s...

Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Butrint Imerin

(Skenderbeu.info) Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me...

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë 'joserioze' të Brad Pitt....

Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun e rivaleve

(Skenderbeu.info) Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun...

Princesha Kate në gala me fustan me qira

(Skenderbeu.info) Princesha Kate në gala me fustan me qira....

Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi

(Skenderbeu.info) Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi. Gjatë episodit...

Joe Pesci thotë se kishte dhimbje “serioze” në filmat “Home Alone”

(Skenderbeu.info) Joe Pesci thotë se kishte dhimbje "serioze" në...

Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për divorc

(Skenderbeu.info) Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për...
Raporto