skydream

3614 LAJME

Exclusive articles:

Alaska ndalon peshkimin e gaforreve, ‘ato jan drejt zhdukjes

(skenderbeu.info) -Alaska ndalon peshkimin e gaforreve Jo vetëm arinjtë polarë dhe balenat. Ngrohja globale prek edhe gaforret në Arktik duke detyruar Alaskën, për herë...

Kjo është MSC Seascape, anija më e madhe e ndërtuar në Itali

(skenderbeu.info) -Kjo është MSC Seascape-E para, Seashore, ka rreth një vit që lundron në det dhe mburret me një rekord, duke qenë anija më...

Diabeti, më shumë komplikime nëse diagnostikimi vjen mbi 50 vjec

(skenderbeu.info) -Diabeti Fillimi më i hershëm rrit rrezikun e vdekjes me 49%. Diagnostifikimi i diabetit të tipit 2 në të 50-at mbart një rrezik më të...

Trafik ndërkombëtar droge në Prato 10 të arrestuar. Sekuestrohen 150 kilogramë lëndë narkotike

(skenderbeu.info) -Trafik ndërkombëtar droge në Prato- Hetim nga drejtoria e rrethit antimafia e Firences e cila koordinonte punën e policisë financiare. Njoftohet gjithashtu një detyrim...

Shtetet e Quint-it, të mos harrojn edhe Krahinën Shqiptare të mbetur padrejtësisht nën administrimin e Serbisë!?

(skenderbeu.info) -Shtetet e Quint-it, të mos harrojn edhe Krahinën Shqiptare të mbetur padrejtësisht nën administrimin e Serbisë!?Shtetet e Quint-it, të mos harrojn" Asnjëherë shtetet e...

Breaking

Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2

(Skenderbeu.info)-Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2: Celeste fiton por eliminohet. Dopieta...

Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1

(Skenderbeu.info)-Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1: Hee-Chan...

Collina: “Kjo është arsyeja pse rikuperimi është shtuar”

(Skenderbeu.info)-Collina: "Kjo është arsyeja pse rikuperimi është shtuar" Komisioni i...

Padel: Skena Premier në Milano, me shumë emra të mëdhenj

(Skenderbeu.info)-Padel: Skena Premier në Milano, me shumë emra të...
spot_imgspot_img
Raporto