Maria Zisi

1026 LAJME

Exclusive articles:

Ushtarët rusë të trajnuar mirë rrisin kërcënimin ushtarak

(Skenderbeu.info) Ushtarët rusë të trajnuar mirë rrisin kërcënimin ushtarak. Mobilizimi i fundit i Rusisë ka rritur kërcënimin e saj ushtarak në Ukrainë pasi ushtarët...

Astronautët kinezë rikthehen në tokë pas misionit të ‘suksesshëm’ 6-mujor

(Skenderbeu.info) Astronautët kinezë rikthehen në tokë pas misionit të 'suksesshëm' 6-mujor. Tre astronautë kinezë jane kthyer në Tokë të dielën (4 dhjetor) në bordin...

3 Shenjat që tregojnë se kur duhet përditësuar smartfoni

(Skenderbeu.info) 3 Shenjat që tregojnë se kur duhet përditësuar smartfoni. Natyrisht, një smartphone bashkëkohor duhet të mbijetojë më shumë se një vit, dhe hendeku...

Ambasada ukrainase në Spanjë mori sërish një pako me ‘sy kafshësh’

(Skenderbeu.info) Ambasada ukrainase në Spanjë mori sërish një pako me 'sy kafshësh'. Ministria e Punëve të Jashtme të Ukrainës raportoi për raste të reja...

Volodymyr Zelensky shpallet ‘Personi i vitit’

(Skenderbeu.info) Volodymyr Zelensky shpallet 'Personi i vitit'. Gazeta britanike Financial Times e ka emëruar presidentin ukrainas Volodymyr Zelensky "Personi i Vitit", raporton FT në...

Breaking

Skenari i protestës së opozitës

(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin...

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë...

Vuçiç i acaruar, sulmon median

(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti...

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e...
spot_imgspot_img
Raporto