fbpx

Figerta

880 LAJME

Exclusive articles:

Në galerinë e Amsterdamit lejne insektet në emër të artit

(Skenderbeu.info)-Në galerinë e Amsterdamit lejne insektet në emër të artit Merimangat dhe zvarritësit rrëqethës u lejuan të kolonizojnë Rijksmuseum .E gjithe kjo për të treguar...

Kërcënimi bërthamor nxit frikën e përhapur ne Rusi

(Skenderbeu.info)-Kërcënimi bërthamor nxit frikën e përhapur ne Rusi Propaganda e Putinit mburret në shkatërrim, por, si nazistët, ai po mbjell farat e vetëshkatërrimit. Dëshiron Luftë totale?”...

Pse fashizmi ka ende kontroll mbi Italinë

(Skenderbeu.info)-Zgjedhjet: Pse fashizmi ka ende kontroll mbi Italinë . Toleranca e Italisë ndaj prirjeve politike neofashiste ka të bëjë me mënyrën se si përfundoi Lufta...

Shikojmë protestat në Iran dhe shpresojmë,optimizmi i rremë mund të na mjegullojë sytë

(Skenderbeu.info)-Shikojmë protestat në Iran dhe shpresojmë,optimizmi i rremë mund të na mjegullojë sytë.Reagimi kundër vdekjes së Mahsa Amini ka gjeneruar imazhe virale të trazirave...

Sot starton Kupa e Shqipërisë

(Skenderbeu.info)-Sot starton Kupa e Shqipërisë,dy ekipet  zbresin ne fushe. Kupa e Shqipërise sot zhvillon ndeshjen e pare te turit te pare te edicionit te 71-te. Ne...

Breaking

Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe

(Skenderbeu.info) Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit...

Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik

(Skenderbeu.info) Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik Qeveria sllovene duket se ka...

Borrelli: Të marrim seriozisht kërcënimin bërthamor të Putinit

(Skenderbeu.info) Borrelli: Të marrim seriozisht kërcënimin bërthamor të Putinit Përfaqësuesi...

Emiratet dhe Gjermania nënshkruajnë marrëveshje për furnizimin me gaz

(Skenderbeu.info) Emiratet dhe Gjermania nënshkruajnë marrëveshje për furnizimin me...
spot_imgspot_img
Raporto