Arjola Demiri ka dy fjalë për Luizin që mbeti duke e përmendur

(Skenderbeu.info)-Arjola Demiri ka dy fjalë për Luizin që mbeti duke e përmendur

Aktorja dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Arjola Demiri ka reaguar pasi Luizi e ka komentuar gjatë qëndrimit në shtëpi. Luiz Ejlli ka folur disa herë për aktoren, duke thënë se në edicionin e parë u viktimizua shumë dhe përmendte gjithë kohën fëmijët. Së fundmi Luizi e ka përmendur Arjolën edhe në një debat me Efin, duke i thënë kësaj të fundit se ka mësuar lojën e aktores.

“Sa mirë më ka studiuar Luiza në botën e strategjive. 6-7 herë më ka përmendur emrin deri tani. Nëse të gjitha femrat viktimizohen si Arjola Demiri. Ftoj Luizin të mos zgjedhë viktima reale për të çuar lojën përpara. Femrat e zonja dhe luftarake duket që e shqetësojnë, ndaj i përçmon, lufton, përdor për lojë dhe uroj të mos e bëjë në jetë reale. Faleminderit që më jep vëmendje dhe të sillem nëpër kokë gjatë lojës tënde. Pema me kokrra, gjuhet se pemës së thatë si afrohet kush. Kaçubeti beso n’veti e gjun n’gjeti”, shkruan Arjola.

Image

Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
40 %
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
26 °
Wed
25 °
Thu
19 °

Lajmet e fundit

Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’

0
(Skenderbeu.info)-Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’ Më interesantja është...

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

0
(Skenderbeu.info)-Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune Eleganca garantohet nga nuancat...

Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima

0
(Skenderbeu.info)-Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima Shteti grek është goditur nga një tërmet, por...

Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

0
(Skenderbeu.info)-Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh

0
(Skenderbeu.info)-Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh Veza është një nga ushqimet më...

Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona

0
(Skenderbeu.info)-Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona Një sulm terrorist...

Lajme të tjera
NGJASHME

Jennifer Aniston po merr pak pushim nga aktrimi

(Skenderbeu.info)-Jennifer Aniston po merr pak pushim nga aktrimi Ndonjëherë fokusohemi...

‘Lëpin aty ku pështyn’/ Luizi në ‘Përputhen’ dhe pse e shau si format

(Skenderbeu.info)-‘Lëpin aty ku pështyn’/ Luizi në 'Përputhen' dhe pse...

Në prag të dasmës, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me ‘ahengun’

(Skenderbeu.info)-Në prag të dasmës, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj...

3 mënyra se si mund të jesh duke e dëmtuar lidhjen tënde

(Skenderbeu.info)-3 mënyra se si mund të jesh duke e...

4 shenjat e horoskopit që ‘fusin hundët’ në punët e të tjerëve

(Skenderbeu.info)-4 shenjat e horoskopit që ‘fusin hundët’ në punët...

“Përjetësisht” nuk do të jetë kënga e fundit që Luizi punon

(Skenderbeu.info)-“Përjetësisht” nuk do të jetë kënga e fundit që...

Kjo këngëtare e njohur do të performojë në finalen e UEFA Champions League

(Skenderbeu.info)-Kjo këngëtare e njohur do të performojë në finalen...

Dua Lipa kritikon Suella Braverman: Komentet tuaja për shqiptarët dhembin

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa kritikon Suella Braverman: Komentet tuaja për shqiptarët...
Raporto