Adrola Dushi: Luizi i ka dhënë kuptim Big Brotherit këtë vit

(Skenderbeu.info)-Adrola Dushi: Luizi i ka dhënë kuptim Big Brotherit këtë vit

Për Luiz Ejllin tashmë kanë shprehur mbështetje personazhe të shumta të famshme jashtë formatit të Big Brother VIP Albania.

Deri më tani kemi parë përkrahjen e Dafina Zeqirit, Vesa Lumës, Alban Skënderajt, të cilët në një mënyrë kanë treguar se po e pëlqejnë lojën e tij brenda shtëpisë.

Përveç këtyre, së fundmi ka qenë modelja Adrola Dushi që ka zbuluar se është në anën e tij gjatë këtij edicioni.

E ftuar në “Wake Up”, ajo theksoi se po e pëlqen pasi nuk ka kaluar asnjëherë limitet njerëzore.

“Unë jam nga Mirdita, kam lindur dhe jam rritur atje. Shkodrën e kam shumë afër. Kjo është arsyeja. Arsyeja përse unë e mbështes Luizin është se nuk ka kaluar kurrë limitet njerëzore. Unë gocë jam, femër jam, nënë jam dhe në momentin kur dikush më prek aty ku nuk duhet unë kthehem në një bishë, kjo është një natyrë njerëzore, të gjithë e kemi këtë lloj gjëje. Mbrohemi kur dikush na sulmon dhe kjo është gjëja që unë e vlerësoj pa fund te ai”, u shpreh Dushi.

Ish-Miss Shqipëria shtoi se sivjet ai i ka dhënë kuptim Big Brotherit me të gjitha gjërat që ka bërë deri më tani.

“Më pëlqen sepse i ka dhënë kuptim Big Brotherit këtë vit. Më pëlqen sepse nuk e ka kaluar kurrë anën njerëzore dhe është gjëja që unë vlerësoj më shumë te njerëzit. Absolutisht e di që në ca momente ka kaluar njëfarë limiti, por ka qenë thjeshtë mbrojtje nga ana e tij”, vazhdoi ylli i njohur.

 

Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Sat
16 °
Sun
17 °
Mon
14 °
Tue
11 °
Wed
6 °

Lajmet e fundit

fier

Aksident në Fier, makina përplas 12-vjeçarin, transportohet në spital

0
(Skenderbeu.info)-Aksident në Fier, makina përplas 12-vjeçarin, transportohet në spital Një aksident është raportuar në Fier....
Olta,Luizi

Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë

0
(Skenderbeu.info)-Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë Olta mendon se Luizi i përdor...
Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit. Edhe këtë verë, duket se trendet do t’i vendosë sërish pamja e saj në këto foto të publikuara në Instagram.

Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit

0
(Skenderbeu.info)-Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit Ndikimi që Dua Lipa ka...
Tërmeti me magnitudë 4.8 trondit Greqinë, ja ku ishte epiqendra.është regjistruar pasditen e sotme në Greqi.Tërmeti ka goditur zonën detare pranë Kythnos.

Tërmeti me magnitudë 4.8 trondit Greqinë, ja ku ishte epiqendra

0
(Skenderbeu.info)-Tërmeti me magnitudë 4.8 trondit Greqinë, ja ku ishte epiqendra Një tërmet me magnitudë 4.8...
U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi.Hekuran Llapushi i cili u hodh një ditë më parë nga kati i katërt i spitalit të këtij qyteti.

U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi

0
(Skenderbeu.info)-U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi Ka ndërruar jetë në spitalin...
Kapet adoleshenti nga Shqipëria duke u kujdesur për 500 bimë kanabisi. është arrestuar nga autoritetet britanike në Angli

Kapet adoleshenti nga Shqipëria duke u kujdesur për 500 bimë kanabisi

0
(Skenderbeu.info)-Kapet adoleshenti nga Shqipëria duke u kujdesur për 500 bimë kanabisi Një i ri nga...

Lajme të tjera
NGJASHME

Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë

(Skenderbeu.info)-Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë Olta...

“Kam humbur babain në det”/ Elvis Pupa rrëfen historinë prekëse

(Skenderbeu.info)-“Kam humbur babain në det”/ Elvis Pupa rrëfen historinë...

Publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin brenda BBV

(Skenderbeu.info)-Publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin brenda BBV Në prime-in...

Kiara surprizon me veprimin e fundit ndjekësit

(Skenderbeu.info)-Kiara surprizon me veprimin e fundit ndjekësit Edhe pse shumë...

Pas sulmit me armë/ “Top Channel” merr vendimin për “Big Brother VIP”

(Skenderbeu.info)-Pas sulmit me armë/ “Top Channel” merr vendimin për...

Bledi Mane degjeneron Qetsorin/ “Kemi qenë në burg, qëndronte poshtë te gjirizet”

(Skenderbeu.info)-Bledi Mane degjeneron Qetsorin/ “Kemi qenë në burg, qëndronte...

I zë vendin Arian Konomit? Ronaldo Sharka si opinionist në ‘Përputhen’

(Skenderbeu.info)-I zë vendin Arian Konomit? Ronaldo Sharka si opinionist...

Hapet fondacioni “online” për Luiz Ejllin/ Si po përdoret emri i tij për përfitime

(Skenderbeu.info)-Hapet fondacioni "online" për Luiz Ejllin/ Si po përdoret...
Raporto