15-vjeçari humbi jetën/ Detajet e policisë nga sherri në Gramsh

(Skenderbeu.info)-15-vjeçari humbi jetën/ Detajet e policisë nga sherri në Gramsh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gramsh ku një 15-vjeçar ka humbur jetën, si pasojë e një sherri mes adoleshentëve ku dhe ai u plagos për vdekje.
Policia në një njoftim për mediat ka bërë me dije se 15-vjeçari humbi jetën në spital pasi nuk u mbijetoi dot plagëve. Bëhet e ditur se i mituri kishte marrë një goditje në pjesën e gjoksit që i mori dhe jetën.
“Në vijim të veprimeve që po kryhen për zbardhjen dhe dokumentimin ligjor të ngjarjes së ndodhur rreth orës 13:30, në lagjen ‘Sport 2’, Gramsh, ngjarje për të cilin Policia shoqëroi 4 adoleshentë të përfshirë në konflikt (mes tyre dhe autorin), grupi hetimor po kryen verifikime edhe për shtetasin M. L., 15 vjeç, i cili ka shkuar në spital, për ndihmë mjekësore, në gjendje jashtë rrezikut për jetën, pasi dyshohet se është dëmtuar me mjet prerës thikë, gjatë këtij konflikti.
Veprimet hetimore për këtë ngjarje vijojnë dhe në përfundim të veprimeve të para do të ketë njoftim të plotë”, tha ai.
Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
40 %
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
26 °
Wed
25 °
Thu
19 °

Lajmet e fundit

Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’

0
(Skenderbeu.info)-Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’ Më interesantja është...

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

0
(Skenderbeu.info)-Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune Eleganca garantohet nga nuancat...

Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima

0
(Skenderbeu.info)-Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima Shteti grek është goditur nga një tërmet, por...

Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

0
(Skenderbeu.info)-Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh

0
(Skenderbeu.info)-Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh Veza është një nga ushqimet më...

Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona

0
(Skenderbeu.info)-Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona Një sulm terrorist...

Lajme të tjera
NGJASHME

Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare dhe malore

(Skenderbeu.info)-Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30...

Lezhë, asgjësohen nëpërmjet djegies rreth 400 bimë narkotike

(Skenderbeu.info)-Lezhë, asgjësohen nëpërmjet djegies rreth 400 bimë narkotike DVP Lezhë/Vijon...

Berisha: Mos e rëndoni krizën në Kosovë me Edi Ramën

(Skenderbeu.info)-Berisha: Mos e rëndoni krizën në Kosovë me Edi Kryetari...

Rrogozhinë/ Makina përplas dy të mitur e largohet nga vendngjarja

(Skenderbeu.info)-Rrogozhinë/ Makina përplas dy të mitur e largohet nga...

Hakeri nigerian mashtroi biznesmenin shqiptar me vetëm një e-mail

(Skenderbeu.info)-Hakeri nigerian mashtroi biznesmenin shqiptar me vetëm një e-mail Sebastian...

Popullsia në moshë pune zvogëlohet me 101 mijë persona pas pandemisë

(Skenderbeu.info)-Popullsia në moshë pune zvogëlohet me 101 mijë persona...

Rritet inflacioni në Shqipëri, ushqimet shtrenjtohen me 10 për qind

(Skenderbeu.info)-Rritet inflacioni në Shqipëri, ushqimet shtrenjtohen me 10 për...
Raporto