Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës...

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes...

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga...

Një ton hashash u kap brenda Marokut

(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë...

Opinione

Opinione dhe Editiorale të përzgjedhur.

SHBA dhe NATO përdorin Ukrainën si terren trajnimi...

(Skenderbeu.info) SHBA dhe NATO përdorin Ukrainën si terren trajnimi...

Islamofobia i bën demokracitë më pak të sigurta...

(Skenderbeu.info)-Islamofobia i bën demokracitë më pak të sigurta për...

1 milion vdekje nga armët që nga viti...

(Skenderbeu.info) 1 milion vdekje nga armët që nga viti...

Dëshiron të jesh një aleat i feminizmit të...

(Skenderbeu.info)-Dëshiron të jesh një aleat i feminizmit të vërtetë...

Shefi i ushtrisë thotë se mbështetja e Ukrainës...

(Skenderbeu.info) Shefi i ushtrisë thotë se mbështetja e Ukrainës...

Eskluzive

Rezultati i sondazhit te Skenderbeu.info:...

(Skenderbeu.info)-Rezultati i sondazhit te Skenderbeu.info: Messi zgjidhet lojtari më...

Maroku parajsa e hashashit qe...

(skenderbeu.info)  "Maroku parajsa e hashashit" Duke mbajtur në dorë...

Smell Spot: Si po lulëzojnë...

(Skenderbeu.info)-Smell Spot: Si po lulëzojnë bizneset e punës së...

KURBANI I RADHES

(Skenderbeu.info)-KURBANI I RADHES Janë gjithmonë intriguese mendjet e mbrapshta, si...

Muzeu historik dhe etnografik i...

(Skenderbeu.info)-Muzeu historik dhe etnografik i Krujës Ky muze është ngritur...

Diskriminim edhe në përdorimin e...

(skenderbeu.info) Diskriminim edhe në përdorimin e simboleve Kombëtare Shqiptarët në...

ME TE FUNDIT

droge ne kakao

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e...

0
(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos Guardia Civil dhe Agjencia e Taksave, në një operacion të përbashkët, kanë ndërhyrë në portin e Barcelonës 1340 kilogramë kokainë që ishte kamufluar në thasë...
droge ne banane

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese...

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga ishte fshehur në rimorkio të një kamioni, destinacioni i të cilit supozohej të ishte Mexico City. Sekretari i Mbrojtjes Kombëtare bën me dije se më 28...
Një ton hashash

Një ton hashash u kap brenda Marokut

0
(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë së Përgjithshme Marokene të Sigurisë Kombëtare (DGSN), në bashkëpunim të drejtpërdrejtë me autoritetet lokale të Er-Rachidia, në brendësi të vendit, arrestuan disa persona në lidhje...
Droga

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion...

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën Një kontroll rrugor i kryer nga agjentë të Policisë Kombëtare në provincën e Pamplona (Navarra) shërbeu për sekuestrimin e 115 kilogramëve heroinë brenda një kamioni,...
shkaterrimi i laboratorit

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

0
(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy laboratorë të prodhimit të drogës në orët e fundit, njëri prej tyre aktiv dhe tjetri në proces ndërtimi, të vendosura në komunitetin Palermo të komunës...

NA NDIQNI NË RRJETET SOCIALE

Për lajme dhe video eksluzive

VENDI
SHQIPËRIA

Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës

(Skenderbeu.info)-Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës“Tirana do...

Plas sherri mes policëve në Tiranë,i drejtojnë armët e shërbimit njëri-tjetrit

(Skenderbeu.info)-Plas sherri mes policëve në Tiranë,i drejtojnë armët e...

Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga Kukësi

(Skenderbeu.info)-Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga...

A ndiheni sikur po bini kur ju zë gjumi? Ekspertët shpjegojnë përse ndodh kjo

(Skenderbeu.info)-A ndiheni sikur po bini kur ju zë gjumi?...

Kjo është bima që ngadalëson plakjen e qelizave

(Skenderbeu.info)-Kjo është bima që ngadalëson plakjen e qelizave Një substancë...

Studimi, ERE: Familjet në shtëpi private konsum tre herë më të lartë energjie se në apartament

(Skenderbeu.info)-Studimi, ERE: Familjet në shtëpi private konsum tre herë...

Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për kartelin Sinaloa

(Skenderbeu.info)-Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për...

Doza kanabisi gati për treg, dy të arrestuar në Bulqizë

(Skenderbeu.info)-Doza kanabisi gati për treg, dy të arrestuar në...

Rajoni

Politike

Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës

(Skenderbeu.info)-Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës“Tirana do...

Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për kartelin Sinaloa

(Skenderbeu.info)-Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për...

Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më kapi flama gripale

(Skenderbeu.info)-Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më...

Berisha poston mesazhin: Rama ndodhet në një ishull me hetuesit e FBI

(Skenderbeu.info)-Berisha poston mesazhin: Rama ndodhet në një ishull me...

BOTA

Italia dënon sulmet jashtë vendit

(Skenderbeu.info) Italia dënon sulmet jashtë vendit. Qeveria italiane të dielën...

Pakistan/ Shpërthim në një xhami, të paktën 28 ​​të vdekur

(Skenderbeu.info) Pakistan/ Shpërthim në një xhami, të paktën 28...

Ekonomia gjermane u tkurr me 0.2% në tremujorin e katërt të 2022

(Skenderbeu.info) Ekonomia gjermane u tkurr me 0.2% në tremujorin...

Një re e rrallë është shfaqur në Skoci

(Skenderbeu.info) Një re e rrallë është shfaqur në Skoci. Vëzhguesit...

Trupi i kafshëve të egra në Kenia mbron vazektominë e luanit

(Skenderbeu.info) Trupi i kafshëve të egra në Kenia mbron...

Boris Johnson/ Putini e “kërcënoi” atë me një sulm raketor

(Skenderbeu.info) Boris Johnson/ Putini e "kërcënoi" atë me një...

SHBA lëshon një tjetër paralajmërim për sulm terrorist në Turqi

(Skenderbeu.info) SHBA lëshon një tjetër paralajmërim për sulm terrorist...

Spanjë/ Inflacioni vjetor rritet në 5.8% në janar

(Skenderbeu.info) Spanjë/ Inflacioni vjetor rritet në 5.8% në janar. Inflacioni...

ROZE
SHOWBIZ

Kënga e Butrintit në sfond, Efi pyet Kiarën: Të jep ndonjë ndjesi?

(Skenderbeu.info)-Kënga e Butrintit në sfond, Efi pyet Kiarën: Të jep ndonjë ndjesi? Ditën e sotme Vëllai i madh i ka vendosur banorëve në sfond këngët...

“Sot ma ka shpifur Maestro, ka bërë shumë gabim”. Olta për Armaldon

(Skenderbeu.info)-“Sot ma ka shpifur Maestro, ka bërë shumë gabim”....

“Luftë” e ashpër mes Oltës dhe Luizit, aktorja: Mos më bëj si gangster, ik pi mall atë bëj

(Skenderbeu.info)-“Luftë” e ashpër mes Oltës dhe Luizit, aktorja: Mos...

Amos-Luizit: Pse e fyeve Oltën, pse e ul nivelin kaq shumë?

(Skenderbeu.info)-Amos-Luizit: Pse e fyeve Oltën, pse e ul nivelin...

Eksperti i gjuhës së trupit tregon për marrëdhënien Tea-Luiz

(Skenderbeu.info) Eksperti i gjuhës së trupit tregon për marrëdhënien...

Dy banoret e BBVA ‘thurin plane’ ndaj Luizit duke përdorur pikën e tij të dobët

(Skenderbeu.info) Dy banoret e BBVA 'thurin plane' ndaj Luizit...

Tea pelqim per Luizin? Flet motra e Teas: ”Shumë komod me njëri tjetrin”

(Skenderbeu.info) Tea pelqim per Luizin? Flet motra e Teas:...

Befason Kiara me përgjigjen e saj! A është dashuruar ajo me Luizin?

(Skenderbeu.info) Befason Kiara me përgjigjen e saj! A është...

Këngëtari shqiptar Ermal Meta anulon turneun në të gjithë Italinë

(Skenderbeu.info) Këngëtari shqiptar Ermal Meta anulon turneun në të...

Petro dhe Ilda përjashtohen nga Përputhen pas mashtrimit

(Skenderbeu.info) Petro dhe Ilda përjashtohen nga Përputhen pas mashtrimit. Në...

TEKNOLOGJI

Google zbulon AI që krijon muzikë nga teksti i shkruar

(Skenderbeu.info) Google zbulon AI që krijon muzikë nga teksti...

WhatsApp veçori të re për kamerën

(Skenderbeu.info) WhatsApp veçori të re për kamerën. Platforma e mesazheve...

BMW vjen me një version të përditësuar

(Skenderbeu.info) BMW vjen me një version të përditësuar. Me pranverën,...

OnePlus do të lançojë së shpejti telefonat inteligjentë të palosshëm V Fold, V Flip

(Skenderbeu.info) OnePlus do të lançojë së shpejti telefonat inteligjentë...

Kina, Koreja e Jugut dhe India nxisin inovacionin në robotikën mjekësore

(Skenderbeu.info) Kina, Koreja e Jugut dhe India nxisin inovacionin...
Raporto